DTcars Transport s.r.o. Česká Skalice +420 601 383 417 dispecink@autodoprava-dtcars.cz NONSTOP dispečink 24 hod

Nabídka zaměstnání

Řidič skupiny B

Pracovní náplň:

Nabízíme práci pro řidič/ka na rozvozy zásilek pro zásilkovou službu PPL – depo HK.

Nástup možný od 1.1.2023. Plný pracovní úvazek.

Mzda 28.500 – 33.000 Kč čistého (Po-Pá).

Možnost parkování vozidla Česká Skalice, Hradec Králové

Požadavky:

řidičský průkaz sk. B, spolehlivost, samostatnost, rychlé rozhodování, výpis z rejstříku trestů, zodpovědnost, orientační schopnost.

Nabízené výhody:

služební telefon, příspěvek na dopravu, pojištění odpovědnosti + vyřešení škod, příjemný kolektiv, dobré zázemí firmy.

DTcars Transport s.r.o., Bezručova 607, Česká Skalice

KONTAKT

Více informací Vám poskytne:

 David Jirásek

+420 606 054 159

Přijmout vše
Odmítnout všechny
Další informace
Analytics
Nástroje používané k analýze dat pro měření efektivity webových stránek a pochopení jejich fungování.
Google Analytics
OK
Odmítnout
Marketing
Soubor technik, které mají za předmět obchodní strategii a zejména průzkum trhu.
Quantcast
OK
Odmítnout